Here's a listing of the All-Henlopen Conference swimmers and wrestlers

2012-2013 HENLOPEN ALL CONFERENCE BOYS' SWIMMING

        FIRST TEAM

   SECOND TEAM

   SCHOOL

   SCHOOL

 AARON GREEN

CAESAR RODNEY

  ANDREW HYNES

CAPE HENLOPEN

 ALEXANDER STAUFF

CAESAR RODNEY

  DANIEL MYERS

CAPE HENLOPEN

 CHARLIE BURTON

CAPE HENLOPEN

  LUKE DiGULIELMO

CAPE HENLOPEN

 NICK DiGUGLIELMO

CAPE HENLOPEN

  JOHN DEAN

CAPE HENLOPEN

 JACK WEEKS

CAPE HENLOPEN

  KAMREN TINSLEY

CAESAR RODNEY

 NATHAN VALENTI

DOVER

  NOAH NEGRETE

CAESAR RODNEY

 ALAN BUNDSCHUH

LAKE FOREST

  DILLON MARIER

DOVER

 JAMES HAGAN

MILFORD

  KEES ELLING

INDIAN RIVER

 ADAM CROUSE

SEAFORD

  MERRICK KOVATCH

INDIAN RIVER

 IAN CAIN

SUSSEX CENTRAL

  KEATON BURKE

INDIAN RIVER

 MICHAEL DOPLER

SUSSEX TECH

  EATHAN SIMPSON

LAKE FOREST

 BLAINE DAISEY

SUSSEX TECH

  LUCAS SCHURMAN

LAKE FOREST

 GRAY VENABLES

SUSSEX TECH

  JESSE FERRIERA

SUSSEX CENTRAL

 JAKE PROCINO

SUSSEX TECH

  RYAN SEELEY

SUSSEX TECH

        HONORABLE MENTION BOYS SWIMMING

     PLAYER

SCHOOL

     TYLER MITCHELL

CAPE HENLOPEN

  VINCE MORRIS OUTSTANDING SWIMMER

 ANTHONY LANG

DOVER

  BLAINE DAISEY - SUSSEX TECH

 BEN BOONIN

INDIAN RIVER

     TREVOR MALONEY

MILFORD

     GREG TAYLOR

SUSSEX CENTRAL

  BOYS SWIMMING COACH OF THE YEAR

 JAMES WELSH

SUSSEX CENTRAL

  MICHELE THOMAS

SUSSEX TECH

 BRAD LAMENZA

SUSSEX TECH

            2012-2013 HENLOPEN ALL CONFERENCE GIRLS' SWIMMING

         FIRST TEAM

   SECOND TEAM

   SCHOOL

   SCHOOL

 GRACE BROKAW

CAPE HENLOPEN

  SARAH KOON

CAPE HENLOPEN

 ELENA CAMPBELL

CAPE HENLOPEN

  COLLEEN BAILEY

CAPE HENLOPEN

 KAITLIN PHILCOX

CAPE HENLOPEN

  BASHA DOBRZANSKA

CAPE HENLOPEN

 ROMY STANCOFSKI

CAPE HENLOPEN

  DEVON WARNER

CAPE HENLOPEN

 CONNOR READER

DOVER

  BECCA WEBB

INDIAN RIVER

 BRIANNA SOLOMAN

DOVER

  JESSALYNN KENTON

LAKE FOREST

 PAIGE CASTO

DOVER

  ASHLEY MELVIN

LAKE FOREST

 MARRISSA FOX

INDIAN RIVER

  SAMANTHA GILLESPIE

MILFORD

 OSI CHILTON

MILFORD

  MEGAN KIRKPATRICK

MILFORD

 ALI SANDERS

MILFORD

  LEIGH ANN ROSETTI

MILFORD

 SARA LINGO

MILFORD

  HAILEY PARKS

SEAFORD

 MELANEY HEALD

SUSSEX CENTRAL

  KRISTEN SEABOLT

SUSSEX TECH

 BRIANA HALL

SUSSEX TECH

  RACHEL KING

SUSSEX TECH

 JESSICA FULMER

SUSSEX TECH

  CORRINE STEWART

SUSSEX TECH

        HONORABLE MENTION

      PLAYER

SCHOOL

     HANNAH SCHROCK

CAPE HENLOPEN

     KAYLEIGH ECKROTE

CAPE HENLOPEN

  VINCE MORRIS OUTSTANDING SWIMMER

 JULIA HAYNES

CAESAR RODNEY

  BRIANA HALL - SUSSEX TECH

 SAM LEITE

CAESAR RODNEY

     EMMA-LEE MERRICK

INDIAN RIVER

     JESSICA DOWNES

MILFORD

  GIRLS SWIMMING COACH OF THE YEAR

 MEREDITH HOLDING

SUSSEX CENTRAL

  BILL GEPPERT - CAPE HENLOPEN

               2012-2013 HENLOPEN ALL-CONFERENCE WRESTLING TEAMS

         FIRST TEAM

SCHOOL

WT CLASS

 SECOND TEAM

SCHOOL

WT CLASS

 ALEBBO MONSANTO

SMYRNA

106

 JUWAN MASSEY

S CENTRAL

106

 BRENT FLEETWOOD

SMYRNA

113

 CODY STEVENS

POLYTECH

113

 MICAH HIGHT

C RODNEY

120

 OTHNIEL EDMOND

SMYRNA

120

 TYLER CARNEY

SMYRNA

126

 JORDAN OLFUS

DOVER

126

 TONY SCARFO

C RODNEY

132

 KALEN WILSON

SMYRNA

132

 ALVONTAE DRUMMOND

MILFORD

138

 LUCAS MONSON

WOODBRIDGE

138

 WILLIE DAVIS

WOODBRIDGE

145

 AUSTIN SMITH

C HENLOPEN

145

 MAX WILT

C RODNEY

152

 JACOB MILLER

S CENTRAL

152

 JARREN WILSON

SMYRNA

160

 JEFF KLABE

S TECH

160

 ZACHARY BOYLES

SMYRNA

170

 JUSTIN LOPEZ

C HENLOPEN

170

 KEITH JONES

S CENTRAL

182

 ANDRE FLOWERS

C HENLOPEN

182

 TYLER COX

SMYRNA

195

 MARK WILLIAMS

S CENTRAL

195

 THOMAS OTT

C HENLOPEN

220

 DAVID HESTERA

POLYTECH

220

 ZACK PARKER

C RODNEY

285

 JEFF DELVA

MILFORD

285

                 OUTSTANDING WRESTLERS - WILLIE DAVIS - WOODBRIDGE

  CONFERENCE COACH OF THE YEAR - KURT HOWELL - SMYRNA